Stihl MSA 120 C-BQ set s aku a nabíječkou

Výrobce: Stihl
Cena před slevou:
8 190 Kč
Cena s DPH:
7 290
Cena bez DPH:
6 025
+ -

Sada pily s akumulátorem AK 20 a nabíječkou AL 101

Sada MSA 120 C-BQ včetně akumulátoru a nabíječky. Akumulátorová řetězová pila pro zahradnictví a práce kolem domu je velmi lehká a nebývale snadno ovladatelná, ale především je to skutečná motorová pila STIHL se vším všudy: s rychloupínáním řetězu, brzdou řetězu Quick Stop Super, 1/4" PM3 řetězem pro přesný řez a dobrý řezný výkon. Přitom je tak tichá, že obsluha nepotřebuje ochranu sluchu. Sériově dodávaná s akumulátorem AK 20 a nabíječkou Al 101.

Motor ECZoom

Motor EC

Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří - neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

Systém mazání řetězu EmaticZoom

Systém mazání řetězu Ematic

STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%

QuickStop Super (Q)Zoom

QuickStop Super (Q)

Přídavný systém brzdy řetězu pro ještě větší bezpečnost. Řetěz se zastaví nejen u zpětného rázu či při aktivní ovládání předního krytu ruky, ale také při uvolnění zadní rukojeti. Řetěz se zastaví během několika vteřin, čím se dále zvyšuje ochrana uživatele.

Provozní čas na jedno nabití akumulátoru:

AK 20 :       cca 35 min

AK 30 :       cca  55 min

Jmenovité napětí V 36
Hmotnost kg  2,5
Hladina akustického tlaku dB(A)  83
Hladina akustického výkonu dB(A)  94
Hodnota vibrací vlevo m/s²  3,4
Hodnota vibrací vpravo m/s²  3,2
Dělení řetězu 1/4"P
Technologie akumulátoru Lithium-Ion COMPACT

 

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00