Stihl MSA 160 C-B

Výrobce: Stihl
Cena s DPH:
8 390
Cena bez DPH:
6 934
+ -

Pila akusystému PRO - Stihl MSA 160

POZOR ! Cena pouze za stroj, bez aku a nabíječky!

Akumulátorové pily od STIHLu jsou výsledkem dlouholetého vlastního vývoje, ve kterém byly uplatněny špičkové moderní technologie i praktické poznatky z praxe. Akumulátorovou pilu ocení každý, kdo pracuje profesionálně v klidových zónách, řeže na vlastní zahrádce palivové dříví a nechce rušit okolí, ale i ten, kdo obecně potřebuje volnost pohybu při práci se dřevem. Výkonný motor ve třídě 36 V splňuje vysoké nároky na řezný výkon a ergonomické prvky jsou zárukou nové dimenze pracovního komfort

Zařízení pro rychlonapínání řetězuZoom

Zařízení pro rychlonapínání řetězu

Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu (B) STIHL je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubůkrytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

Motor ECZoom

Motor EC

Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří - neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

Systém mazání řetězu EmaticZoom

Systém mazání řetězu Ematic

Systém STIHL Ematic se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

   
Zařízení pro rychlonapínání řetězu  
Quick Stop řetězu  
   
   
Hmotnost bez akumulátoru kg 3,2
Dělení řetězu 1/4 " P
Technologie akumulátoru Lithium-Ion PRO
Provozní doba s akumulátorem AP 100 min  až 15 min.
Provozní doba s akumulátorem AP 200 min  až 35 min.
Provozní doba s akumulátorem AP 300 min  až 52 min.
   
Jmenovité napětí V 36
Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00