Lis na ovoce nerez 50l hydraulický 5t

Výrobce: Vares
Cena před slevou:
14 500 Kč
Cena s DPH:
11 100
Cena bez DPH:
9 174
+ -

                                        Lis na ovoce hydraulický 50l s panenkou

 

Lis masivní konstrukce s panenkou 5t umístěnou navrch koše. Jednoduchá konstrukce pro maximální objem a výkon, ale zároveň s příznivou cenou. Pro přestavění kroku při lisování je dodáván bukový špalek, který se umisťuje pod hydraulickou panenku. Objem koše 50L odpovídá obsahu tří nádob drtiče Fruit SHARK.

 

Lisy na ovoce VARES HYDRAULIC 50L/5t PROFI nerezové konstrukce jsou vyrobené pro zpracování nadrceného ovoce s maximální výtěžností ovocné štávy (moštu).

Předností těchto lisů je především koš vyrobený z nerezové potravinářské oceli síly 3 mm a přítlačné desky o síle 6 mm, pro přímý styk s potravinami a odolné ovocným kyselinám. Nerezová odkapová mísa s ideálně umístěným vývodem se závitem ¾“ pro montáž libovolného výpustného kohoutku (kohout není součástí lisu). Lisy jsou dodávány včetně hydraulické panenky 5t.

 

Pro zachování maximální čistoty ovocné štávy a urychlení a usnadnění manipulace při zakládání a vyprazdňování obsahu lisu doporučujeme používat textilní vložku.

 

Tyto vložky jsou používány také pro průmyslové lisování a vynikají maximální tlakovou odolností a zároveň čistotou výsledného produktu (moštu). Není nutné již ovocnou šťávu filtrovat.

 

Vzhledem k hmotnosti výrobku (nad 50 kg) je nutno zaslat paletovou dopravou PPL, cenu dohodnout telefonicky!

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET