Lis na ovoce nerez 18l hydraulický 2t

Výrobce: Vares
Cena před slevou:
11 000 Kč
Cena s DPH:
7 990
Cena bez DPH:
6 603
+ -

                                Lis na ovoce hydraulický - nerez

Cena dopravy PPL 500,- Kč

Menší, ale velmi šikovný a robustní lis s hydraulickou panenkou 2t umístěnou ve spodu koše. Jeho výhodou je vynikající manipulace při lisování, panenku není potřeba vyndavat, pro přestavění lisovacího kroku použijete horní nerezovou přítlačnou tyč s otvory. Lisování je komfortní a rychlé. Objem koše 18L odpovídá obsahu jedné nádoby drtiče Fruit SHARK.

Lisy na ovoce VARES HYDRAULIC 18L/2t PROFI nerezové konstrukce jsou vyrobené pro zpracování nadrceného ovoce s maximální výtežností ovocné štávy (moštu). Předností těchto lisů je především koš vyrobený z nerezové potravinářské oceli síly 3 mm a přítlačné desky o síle 6 mm pro přímý styk s potravinami a odolné ovocným kyselinám. Nerezová odkapová mísa s ideálně umístěným vývodem se závitem ¾“ pro montáž libovolného výpustného kohoutku.

Lisy jsou dodávány včetně hydraulické panenky 2t.

Pro zachování maximální čistoty ovocné štávy a urychlení a usnadnění manipulace při zakládání a vyprazdňování obsahu lisu doporučujeme používat textilní vložku do lisu VARES PROFI - tyto vložky jsou používány pro průmyslové lisování a není nutno již ovocnou št´ávu filtrovat !

Hmotnost : 32kg

Výrobek lze zaslat pouze dopravou PPL ! 

Cenu dopravy na Slovensko nutno dohodnout telefonicky!

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET