Vari PP-60 Vertikutátor a travní separátor

Výrobce: Příslušenství Vari
Cena s DPH:
11 990
Cena bez DPH:
9 909
+ -

                                              Kombinovaný vertikutátor Vari

 

Jednoduchým připnutím pohonné jednotky Honda na vertikutátor VARI PP-60 získáte výkonný a snadno ovladatelný stroj, který během sezóny můžete rychle přestavět na travní separátor či rotační plečku.

Základní parametry stroje jsou: záběr 55 cm, 24 vertikutačních nožů z vysokopevnostní oceli, ochranné krytování, manipulační kolečko, brzdicí a vodicí ostruha a startovací/odstavné podpěry.

Nože jsou snadno vyměnitelné v domácích podmínkách, mají identifikaci opotřebení a optimální šířku 2 mm pro profesionální použití. Díky 250 otáčkám za minutu dojde k důkladnému proříznutí travního koberce.

Pomocí přestavbového setu je možné z vertikutátoru/separátoru VARI PP-60 sestavit rotační plečku RP-T2 pro milovníky pěstování zeleniny či okrasných květin.

 

Naopak pro majitele rotačních pleček TERRA/VARI je v nabídce přestavbový set pro přestavbu rotační plečky na vertikutátor/separátor VARI PP-60.

 Veškeré uvedené funkce zaručí, že stroj nepoužijete pouze dvakrát ročně, ale že ho budete používat průběžně po celý rok.

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET