Stihl iMOW 5 EVO

Výrobce: LUBA Mamotion
Cena před slevou:
60 990 Kč
Cena s DPH:
54 990
Cena bez DPH:
45 446
+ -

IMOW® 5 EVO: PRO KOMFORTNÍ, PLNĚ AUTOMATICKOU PÉČI O TRÁVNÍK

Robotická sekačka STIHL iMOW® 5 EVO zajišťuje plně automatizovanou péči o středně velké domácí trávníky. STIHL iMOW® 5 EVO je poháněna výkonným lithium-iontovým akumulátorem a 3 volně kmitající nože systému Disc-Cut pohybující se vysokou rychlostí zajišťují čistý střih a kratší aktivní čas než u sekačky STIHL iMOW® 5.

Robotická sekačka vynikne svou schopností sečení na svazích a praktické funkci mulčování. Při mulčování se posečená tráva rozdrtí a stane se hnojivem, které trávník znovu využije. Robotická sekačka iMOW® 5 EVO nabízí spolehlivý výkon pro efektivní údržbu travnatých ploch o velikosti až 1 500 m² se sklonem terénu do 45 %. S volitelnou sadou pro rozšíření si sekačka iMOW® poradí i se svahy se sklonem až 55 %.

Ultrazvukové senzory a řízená rychlost sekačky zajišťují opatrné přiblížení k překážkám a umožňují sečení v jejich blízkosti a také automatickou změnu směru při kontaktu s objektem. Chytré otáčecí manévry usnadňují sečení ve stísněných prostorech a senzory náklonu upravují rychlost na nerovném terénu.

Ovládací panel umožňuje snadné ovládání pomocí několika tlačítek. Intuitivní ovládání je navíc podpořeno funkcí hlasového výstupu. Aktuální stav je zobrazován prostřednictvím zadního LED pásu a pomocí maticového světelného vzoru LED na horní straně. Přední LED pásek nabízí denní svícení ve 3 různých režimech. Robotickou sekačku iMOW® 5 Evo můžete kdykoli ovládat prostřednictvím Bluetooth®, Wi-Fi nebo, pokud se robotická sekačka nachází mimo domov, prostřednictvím mobilní komunikace pomocí aplikace MY iMOW®. Mimo oblast domova lze modul mobilní komunikace použít také k vysledování krádeží pomocí alarmu a k určení polohy vaší sekačky. Pomocí aplikace můžete také nastavit výšku sečení na různé individuální úrovně a pomocí plánu sečení lze určit týdenní naplánované časové úseky, během nichž může být vaše sekačka automaticky aktivní. V případě potřeby můžete robotickou sekačku spustit také ručně. Pomocí dešťového senzoru lze také určit, zda má sekačka za deště pokračovat v , nebo zda má sečení přerušit. Jako základnu a pro nabíjení používá robotická sekačka svou dokovací stasečenínici.

K instalaci sekačky budete potřebovat instalační sadu vhodnou pro velikost vaší zahrady.

Balení obsahuje: 

  • Robotickou sekačku iMOW®
  • Dokovací stanici
  • Nabíjecí adaptér
  • Náhradní nože
  • Pravítko iMOW®
  • Návod k použití
Max. sečená plocha 1500 m²
Max. stoupání 45 %
Max. stoupání pomoc stoupací soupravy 55 %
Šířka řezu 28 cm
Min. výška řezu 20 mm
Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET