Stihl MSA 140 C-B

Výrobce: Stihl
Cena s DPH:
6 890
Cena bez DPH:
5 694
+ -

MSA 140 C-B

Ideální pro ošetřování pozemků a drobných řemeslných prací

Cena bez aku a nabíječky !

Akumulátorová pila MSA 140 C-B. Lehká akumulátorová motorová pila pro ošetřování pozemků a jednoduché řemeslné práce. O 25 % vyšší řezný výkon oproti MSA 120 C-B. Rukojeť opatřená měkkým potahem, rychlá a komfortní výměna řetězu díky rychlonapínání řetězu STIHL, brzda řetězu QuickStop Super, olejová nádrž s průhledným okénkem, vysoký řezný výkon díky pilovému řetězu 1/4"-PM3, hmotnost 2,6 kg.

QuickStop Super (Q)Zoom

QuickStop Super (Q)

Přídavný systém brzdy řetězu pro ještě větší bezpečnost. Řetěz se zastaví nejen u zpětného rázu či při aktivní ovládání předního krytu ruky, ale také při uvolnění zadní rukojeti. Řetěz se zastaví během několika vteřin, čím se dále zvyšuje ochrana uživatele.

Systém mazání řetězu EmaticZoom

Systém mazání řetězu Ematic

STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

Motor ECZoom

Motor EC

Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří - neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

Technická data

Jmenovité napětí V 36
Hmotnost kg  2,6
Hladina akustického tlaku dB(A)  83
Hladina akustického výkonu dB(A)  94
Hodnota vibrací vlevo m/s²  4,3
Hodnota vibrací vpravo m/s²  4,8
Dělení řetězu 1/4"P
Technologie akumulátoru Lithium-Ion AK-System
Provozní doba s AK 10 min  až 18
Provozní doba s AK 20 min  až 40
Provozní doba s AK 30 min  až 45
Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00