Stihl RM 248 T

Výrobce: Viking
Cena s DPH:
10 990
Cena bez DPH:
9 083
+ -

Sekačka s 1- rychlostním pohonem a záběrem 46 cm

 

Ekonomicky výhodná základní třída travních sekaček. Nastavování výšky sečení v 7 stupních, plastový koš na trávu o objemu 45 litrů a záběr sečení 46 cm - plnohodnotná kvalitní sekačka s plechovým šasí za výhodnou cenu.

Robustní rámová konstrukce -  zvláště tuhá rámová konstrukce zůstává i při tvrdších podmínkách v nejlepší formě. Skládá se ze tří robustních kovových lisovaných dílů. Síly, kterými působí obsluha na držadlo se přímo vedou do skříně - sekačka reaguje rychle a dá se s ní proto velmi lehko manévrovat.

Pohon kol motorem usnadňuje sečení trávníku především na velkých plochách a na svazích. Jeden pohyb ovládací páčkou, a sekačka se rozjede.

Centrální nastavení výšky sečení v několika úrovních. Požadovanou výšku je možné rychle a snadno nastavit dle konkrétního požadavku, a to v několika úrovních.

Kola se dvěma kuličkovými ložisky jsou robustní a vynikají dlouhou životností. Hnací kola jsou vybavena trakčním vzorkem udržujícím stabilní směr.

U všech sekaček STIHL s vyhazováním dozadu je indikátor stavu naplnění součástí sběrného koše na trávu. Signalizuje správný okamžik pro vyprázdnění.

Profilový sekací nůž vytváří v aerodynamické skříni silný proud vzduchu, který zvedá trávu před posečením a posekanou trávu fouká silou turbíny do sběrného koše integrovaným systémem vedení vzduchu. Je zaručen pěkný vzhled posečené plochy a dobrý výkon při sečení a sběru trávy.

Sečená plocha m² 0-1.200
Šířka záběru cm 46
Typ motoru B&S Serie 450 E OHV
Výška sečení mm 25-75
Objem koše l 55
Hmotnost kg 27
Rozměry (d/š/v) cm 155 x 52 x 106
Start / Stop HS Holmstart/MS Motorstopp
Pohon 1 V (1 rychl.)
Garantovaný akustický výkon LwA dB(A) 96
Naměřená hladina akustického tlaku LpA dB(A) 85
Faktor nejistoty K dB(A) 1
Hodnota vibrací ahw m/s2 4,85 / 2,43

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00