Stihl RE 282 PLUS tlakový čistič

Výrobce: Stihl
Cena s DPH:
40 900
Cena bez DPH:
33 802
+ -

Výkonný čistič na 380V

Vysokotlaký čistič s vysokým výkonem a uživatelským komfortem. Pomaluběžný motor, hadicový buben s přídavnou pomůckou pro navíjení, 15 m dlouhá vysokotlaká hadice vyztuženou ocelovou tkaninou, druhá stříkací trubka s rotující tryskou, síťové napětí 400 V, písty s keramickým povrchem odolné proti opotřebení, ergonomické profesionální stříkací zařízení STIHL, nádobka na čisticí prostředek, regulace tlaku/množství, manometr,velký vodní filtr.

Hlava čerpadla z mosazi a písty s keramickým povrchem minimalizují opotřebení a zajišťují dlouhou životnost přístroje. Nový motor s nízkými otáčkami a robustní mosazné čerpadlo zvyšují životnost Vašeho čističe. Navíc běží pomaluběžný motor s menším počtem otáček a to snižuje hlučnost.

Při zvlášť obtížně odstranitelné nečistotě je možné přidávat do proudu vody navíc čistící prostředek z integrované nádržky nebo i z externí nádobky. Průhledná nádržka na čistící prostředek se dá i sejmout, takže se snadno čistí a opět plní. S dávkovacím systémem je možné přidávat do paprsku vody čistící prostředek volitelně z integrované nádržky nebo z »externí« nádoby. Díky novému ergonomickému designu má pistole optimální pracovní úhel a je možné ji trvale používat i při úplně uvolněném držení těla. Páčka pro uvolnění paprsku vody se vysloveně lehko pohybuje a dá se během čištění úplně pohodlně držet ve stisknuté poloze.

Díky držáku stříkací trubky je možné bezpečně uložit dvě různé trubky, např. s různými tryskami, přímo na čističi. Stříkací trubky jsou díky tomu stále uklizeny a vždy jsou po ruce.

Pomaluběžný motor a robustní mosazné čerpadloZoom

Pomaluběžný motor a robustní mosazné čerpadlo

Nový motor s nízkými otáčkami a robustní mosazné čerpadlo zvyšují životnost Vašeho čističe. Navíc běží pomaluběžný motor s menším počtem otáček a to snižuje hlučnost

Manometr a regulace tlaku/množství na přístrojiZoom

Manometr a regulace tlaku/množství na přístroji

Manometrem a regulátorem tlaku / množství je možné přizpůsobit jak pracovní tlak, tak i množství vody příslušnému čistícímu úkolu. To je nejen praktické, ale i ekologické a pomáhá snižovat spotřebu vody

Integrovaný hadicový bubenZoom

Integrovaný hadicový buben

Slouží ke správnému navinutí vysokotlaké hadice.

Dávkovací systémZoom

Dávkovací systém

S dávkovacím systémem je možné přidávat do paprsku vody čistící prostředek volitelně z integrované nádržky nebo z »externí« nádoby.

Mosazná hlava vysokotlakého čerpadlaZoom

Mosazná hlava vysokotlakého čerpadla

Hlava čerpadla z mosazi a písty s keramickým povrchem minimalizují opotřebení a zajišťují dlouhou životnost přístroje

 

Pracovní tlak bar 160
Max. tlak bar  200
Min. dodávka vody l/hod. 700
Max. průtok vody l/h 760
Max. teplota přiváděné vody °C 60
Příkon kW 3,9
Jmenovité napětí V/Phasen/Hz 400/3~/50
Délka přívodního kabelu m 5
Hmotnost kg 42
Hladina akustického tlaku dB(A)  73,4
Hladina akustického výkonu dB(A)  87,6
Hodnota vibrací m/s²  1,5
Délka vysokotlaké hadice m 15
Nádržka na čistící prostředek, vyjímatelná l 2,5

 

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00