Malotraktor Vari IV. Global PJXP - 200 + návěs ANV380

Výrobce: Vari
Cena před slevou:
62 000 Kč
Cena s DPH:
55 000
Cena bez DPH:
45 455
+ -

                            Sestava malotraktoru Vari s návěsem

 

 

Sestava obsahuje malotraktor Vari IV.Global s motorem VARI PJXP - 200 ( OHV ) , návěs Vari ANV 380, opěrnou nohu a závěs pro návěs.

Čtyřtaktní OHV motor VARI o obsahu 196 ccm s litinovou vložkou válce je spolehlivým srdcem malotraktorů VARI.

  • ekologický 4-taktní motor VARI PJXP-200
  • nízká spotřeba paliva cca 0,8 l/hod
  • emisní norma Euro2
  • snadné startování
  • litinová vložka válce

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj.

Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami.

V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-380 s nosností 380 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET