Viking MI 632 P Robotická sekačka

Výrobce: Viking
Cena před slevou:
57 300 Kč
Cena s DPH:
51 590
Cena bez DPH:
42 636
+ -

                                  Akumulátorová robotická sekačka MI 632 P

 

  Rádi Vám poradíme zda je tento výrobek vhodný na Váš pozemek ! Provádíme i kompletní instalace !

Instalace sekačky vyžaduje instalační sadu. Robotické sekačky STIHL iMow splňují všechny platné bezpečnostní normy. Mějte prosím na paměti, že robotická sekačka iMow není hračka. Při používání tohoto přístroje dbejte pokynů uvedených v návodu k obsluze.

Inteligentní robotická sekačka MI 632 P spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 4000 m² .
Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu.
Je vybavena ochranou proti krádeži, inteligentním systémem nabíjení a dokáže sama rozlišit hustotu trávy a délku stébel.
Oproti modelu MI 632 je vybavena ještě výkonnějším motorem, akumulátorem s vyšší kapacitou a rychleji se nabíjí.
Ovládací panelZoom
Ovládací panel

Ovládací panel s velkým, dobře čitelným LCD displejem může být z robotické sekačky výjmut. Programování je tak možno provádět pohodlně, ve stoje bez hrbení. Tímto způsobem je rovněž možné manuálně ovládat sekačku.

Za deště nebo když potřebuje baterie nabít, zajede robotická sekačka smostatně do dokovací stanice. Inteligentní nabíjecí systém robotické sekačky sekačky se může rozhodnout, zda zvolí rychlonabití nebo režim pomalého nabíjení.

Všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.

Také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.

 

 
 
Výhodou robotických sekaček Viking je jejich  rychlost sečení při poloviční
spotřebě energie proti konkurenčním produktům a další patentově chráněné prvky
 
 Prům.doba sečení na jedno nabytí je 150 min. !
 Optimální plocha sečení je 2000 - 4000 m2 
 Doba nabíjení je  60 min.
 Max.sklon svahu 35%
 Hlučnost               63 dB
Typ baterie Li-Ion
Plocha trávníku m² max. 4.000
Šířka sečení cm 30
Kapacita akumulátoru Wh 194
Výška sečení mm 20-60
Hmotnost kg

12,4

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00