Stihl KM 101

Výrobce: Stihl
Cena s DPH:
16 990
Cena bez DPH:
14 041
+ -

Stihl Kombi systém  s dělitelnou hřídelí a motorem 4-MIX

 

Model vycházející z modelu FS 111 , ale je vybavený dělitelnou hřídelí .

Stroj určen pro náročného soukromého uživatele ,nebo komunální použití .

Ve výbavě nechybí veškeré prvky z profesionální výbavy Stihl za cenu

i pro běžného spotřebitele.

Ruční palivové čerpadloZoom

Ruční palivové čerpadlo

U strojů STIHL s manuálním palivovým čerpadlem je průběh startu ulehčen a je redukován počet zdvihů startu. Je-li měch čerpadla stlačen, plní se karburátor palivem. Proto je při startu ihned k dispozici dostatečné množství paliva pro vytvoření směsi paliva a vzduchu, která se okamžitě zapálí a tím je vyžadováno zřetelně méně startovacích zátahů.

Motor 4-MIXZoom

Motor 4-MIX

Kombinuje výhody dvoutaktního a čtyřtaktního motoru. Méně výfukových plynů, není potřebný žádný servis oleje, příjemný zvuk. Vynikající průchodnost a vysoký točivý moment.

Dekompresní systémZoom

Dekompresní systém

Aby při startování nového motoru 4-MIX všechno hladce běželo, byl použit dekompresní ventil, který prodlužuje při startování dobu otevření ventilů. Tím se značně snižuje síla potřebná k nastartování nářadí.

Možno doplnit o tyto adaptery :

HL-KM 145°Zoom

HL-KM 145°

Pro náročné práce na vysokých živých plotech a pro použití u země. Přestavovací převodovka nastavitelná v krocích, přepravní poloha šetřící místo, hmotnost 2,3 kg.

BG-KMZoom

BG-KM

Foukač pro STIHL KomibSystem. S nízkou hmotností a vysokým foukacím účinkem. Rychle a snadno zbaví cesty a plochy listí, posečené trávy nebo sněhu. Hmotnost: 1,8 kg. Délka 89 cm. Schváleno pro všechny Kombimotory s kruhovou rukojetí (R) a zádové vyžínače se dělitelnou tyčí.

FCB-KMZoom

FCB-KM

Kombinástroj zarovnávač okrajů pro STIHL KombiSystem. Se zahnutou tyčí. K přesnému řezání okrajů trávníků okolo cest a příjezdů. Hmotnost: 2,3 kg Celková délka: 92 cm. Schváleno pro všechny kombimotory s kruhovou rukojetí (R) a zádové vyžínače s dělitelnou tyčí (T).

 

 

Motor: 4-takt

Obsah: 31.4 cm3

Výkon: 1.05/1.4 kW/PS

Hmotnost: 6.1 kg

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 16:30
  • SO: 08:00 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA TRAVNÍCH TRAKTORŮ A MULČOVAČŮ CUB-CADET