Viking MI 632 PC

Výrobce: Viking
Cena před slevou:
63 300 Kč
Cena s DPH:
62 390
Cena bez DPH:
51 562
+ -

Inteligentní robotická sekačka

Rádi Vám poradíme zda je robotická sekačka vhodná i na Váš pozemek! Provádíme i montáž a servis robotických sekaček !

 

Inteligentní robotická sekačka iMow MI 632 PC se zvládne zcela spolehlivě a samostatně postarat o dokonalou údržbu vašeho trávníku až do plochy 4000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Pomocí telefonu nebo tabletu a díky aplikaci iMow a datovému připojení sekačky k internetu, lze vzdáleně měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci, kterou sekačka právě odvedla. Abyste se nemuseli starat o měsíční či roční poplatky za připojení sekačky k internetu, jsou všechny sekačky série C připojeny k internetu zcela zdarma jako doplňková funkce.

Přístup prostřednictvím aplikace iMowZoom

Přístup prostřednictvím aplikace iMow

Robotické sekačky označené písmenem C lze ovládat také prostřednictvím aplikace iMow na tabletu nebo telefonu. Aktivní dobu a spoustu dalších parametrů tak můžete pohodlně nastavovat pomocí intuitivního rozhraní.

Všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.

Ovládací panelZoom

Ovládací panel

Ovládací panel s velkým, dobře čitelným LCD displejem může být z robotické sekačky výjmut. Programování je tak možno provádět pohodlně, ve stoje bez hrbení. Tímto způsobem je rovněž možné manuálně ovládat sekačku.

Všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.

Za deště nebo když potřebuje baterie nabít, zajede robotická sekačka smostatně do dokovací stanice. Inteligentní nabíjecí systém robotické sekačky sekačky se může rozhodnout, zda zvolí rychlonabití nebo režim pomalého nabíjení.

Při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.

Také v místech s hustějším růstem trávy, v nepravidelném terénu i v mírném svahu (až 35%) se robotická sekačka pohybuje naprosto spolehlivě. Přispívají k tomu i profilovaná samočistící kola s klidným chodem.

Pracovní otáčky ot./min 3.150
Hmotnost kg 14
Naměřená hladina akustického tlaku LpA dB(A) 48
Šířka záběru cm 28
Rozměry (d/š/v) cm 73 x 54 x 27
Balení (d/š/v) cm 99 x 59 x 31
Maximální plocha sečení m² až 4.000
Faktor nejistoty K KpA dB(A) 3
Výška sečení mm 20-60
Optimální plocha sečení m² až 2.000
Nastavování výšky sečení 15 x  (central)
Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00