Viking MI 632 Robotická sekačka

Výrobce: Viking

                          Robotická sekačka Viking MI 632

 

  Rádi Vám poradíme zda je tento výrobek vhodný na Váš pozemek !

Instalace sekačky vyžaduje instalační sadu. Robotické sekačky STIHL iMow splňují všechny platné bezpečnostní normy. Mějte prosím na paměti, že robotická sekačka iMow není hračka. Při používání tohoto přístroje dbejte pokynů uvedených v návodu k obsluze.

Inteligentní robotická sekačka MI 632  spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 3000 m² .
Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu.
Je vybavena ochranou proti krádeži, inteligentním systémem nabíjení a dokáže sama rozlišit hustotu trávy a délku stébel.
Ovládací panelZoom
Ovládací panel

Ovládací panel s velkým, dobře čitelným LCD displejem může být z robotické sekačky výjmut. Programování je tak možno provádět pohodlně, ve stoje bez hrbení. Tímto způsobem je rovněž možné manuálně ovládat sekačku.

Všechna nastavení je možno zobrazit na displeji s intuitivním uživatelským rozhraním. Díky vysokému kontrastu je displej snadno čitelný i ve slunečním světle. U modelů MI série 6 je navíc konzola displeje snadno vyjmutelná z těla sekačky, takže se nemusíte při programování shýbat.

Při sekání trávníku se jemně posečená tráva vrací do travního drnu a tak se navrací zpět do půdy prospěšné živiny. Robustní mulčovací nůž je velmi ostrý delší a jeho životnost se prodlužuje i tím, že automaticky mění směr pohyby a využívány jsou tak obě strany ostří. Výměna nože je velmi snadná i bez použití nářadí.

 
Výhodou robotických sekaček Viking je jejich  rychlost sečení při poloviční
spotřebě energie proti konkurenčním produktům a další patentově chráněné prvky
 
 Prům.doba sečení na jedno nabytí je 90 min. !
Optimální plocha pro sečení je 1000 - 3000 m2
 Doba nabíjení je  60 min.
 Max.sklon svahu 35%
 Hlučnost               63 dB
Typ baterie Li-Ion
Plocha trávníku m² 3.000
Šířka sečení cm 30
Kapacita akumulátoru Wh 130
Výška sečení mm 20-60
Hmotnost kg

12,1

 

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00