Malotraktor Vari IV.Global Honda GCV160 + návěs ANV400

Výrobce: Vari
Cena s DPH:
49 900
Cena bez DPH:
41 240
+ -

Malotraktor Vari s návěsem ANV  - 400

 

Malotaktor Vari IV. je nejoblíbenějším malotraktorem na našem trhu. Kombinace motoru Honda a 4.stupňové převodovky je zárukou pro všechny polní a zahradní práce.

K tomuto stroji je možno připojit širokou škálu příslušenství s jehož výběrem Vám rádi poradíme.

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj.

Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami.

V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-400 s nosností 400 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.

 

Motor:                Honda GCV 160 OHC

Výkon:               4,1 kW / 5,5 PS

Max. točivý moment:  11,4 Nm

Převodovka:     3+1

Kola:                   12"- včetně vnějšího závaží

Výbava:        Malotraktor -motor s řiditkami, převodovka Globál 3 + 1, poloosy a tažná náprava s vnějším závažím, závěs N1 pro návěs, opěrná noha a návěs ANV400.

Navštivte naši prodejnu
Máme pro vás otevřeno:
  • Po - Pá: 08:30 - 17:00
  • SO: 08:00 - 11:00